Til hovedinnhold

Kundeservice

+47 64 00 60 60

asak@asak.no

Åpningstider

Mandag - Fredag

08:00-15:30

Besøksadresse

Hvamstubben 17

2013 skjetten

Ordre / Lager

Nord

+47 75 50 04 03
e-post: nord@asak.no

Åpningstider

Mandag - Fredag 07:30-15:30

Åpningstider påsken 2024

Holder stengt fra onsdag 27. mars kl. 12:00 til og med mandag 1. april.

Postadresse

Asak Nord AS
Langstranda 4, 8003 Bodø

Midt

+47 74 80 42 10
e-post: midt@asak.no

Åpningstider

Mandag - Fredag 07:30-15:30

Åpningstider påsken 2024

Holder stengt fra fredag 22. mars kl. 15:30 til og med mandag 1. april.

Postadresse

Vikaune Fabrikker AS
Industriveien 3, 7500 Stjørdal

Sør

+47 38 00 37 80
e-post: ordrekc@asak.no

Åpningstider

Mandag - Fredag 07:00-15:30

Åpningstider påsken 2024

Holder stengt fra onsdag 27. mars kl. 12:00 til og med mandag 1. april.

Postadresse

Asak AS avd Kristiansand
Småslettene 87, 4658 Tveit

Øst

+47 63 88 90 15
e-post: ordre@asak.no

Åpningstider

Man-tors 08:00-16:00, Fredag 08:00-13:30

Åpningstider påsken 2024

Holder stengt fra fredag 22. mars kl. 13:30 til og med mandag 1. april.

Postadresse

Asak AS, Gamle Rovenvei 290, 1900 Fetsund
Asak AS, Follummoveien 30, 3516 Hønefoss

Salgsteam

Frank Moan

Distriktsansvarlig Nord-Norge

e-post: frank@asak.no
+47 991 05 818

Øyvind Sandvik

Distriktsansvarlig Midt-Norge

e-post: oyvind.sandvik@asak.no
+47 926 01 875

Håkon Dversnes

Distriktsansvarlig Sør, Rogaland, Agder

e-post: hakon.dversnes@asak.no
+47 902 02 680

Mikael Lund

Distriktsansvarlig Østfold, Oslo/Akershus

e-post: mikael.lund@asak.no
+47 478 60 006

Ørjan Reinsnes

Distriktsansvarlig Buskerud, Hedmark, Oppland

e-post: orjan@asak.no
+47 468 59 538

Halvor Lund

Distriktsansvarlig Buskerud, Hedmark, Oppland, Vestland

e-post: halvor@asak.no
+47 416 62 944

Stig Holterhuset

Distriktsansvarlig Akershus, Oslo, Østfold, Vestfold, Telemark

e-post: stig@asak.no
+47 905 22 323

Administrasjon

Anette Sæther

Administrasjonsleder

e-post: anette@asak.no

Stine Gundersen

Salgs- og markedskoordinator

e-post: Stine.grundersen@asak.no

Heida Ofeigsdottir

Markedskoordinator

e-post: Heida.ofeigsdottir@asak.no

Ellen Schumann

Markeds- og prosjektansvarlig

e-post: ellen@asak.no

Hanne Sønsteby

Adm.direktør

e-post: hanne@asak.no